MENU

Aybüke & Andaç
Onları tanımakla ne kadar mutlu olduğumuzu söylemek için sanırız kelimeler yeterli gelmiyor. Düğün fotoğrafçılığını üstlendiğimiz Aybüke ve Andaç’ın düğünleri müziğin aşkla buluştuğu muhteşem bir masala dönüştü.Organizasyon, liefurla tarafından sağlandı.

Düğün Sabahı
Kuşadasında olan Atlantique Otel’de gerçekleşen düğün için hazırlıklar erkenden başladı. Gelin hanım Bodrumlu olunca, misafirlerin büyük bir bölümü de Bodrum’dan Aybüke ve Andaç’ın en mutlu günlerinde onların mutluluğunu paylaşmak için geldiler.
Hazırlıklar için mutlu çiftimizin en yakın arkadaşlarının bir an bile ayrılmadığı, düğüne neşe ve tüm eğlencelerini kattıklarını söylemeliyiz. Aybüke’nin hazırlıkları son sürat devam ederken, Andaç ve arkadaşları, oluşan bu kısa süreyi havuz keyfiyle değerlendirdiler.



Nikah İçin Sahil’deyiz


Kuşadası’nda gerçekleştirilebilecek en iyi nikah mekanlarından birindeyiz. Harika bir ambiyans, düğünün teması ile birleşince ortaya çok özel bir atmosfer çıkıyor.

Tek eksiğimiz olan müziği damat beyden dinliyoruz.


Kimseyi Görmedim Ben Senden Daha Güzel

Düğün tüm eğlencesiyle devam ederken, Andaç’ın sürprizi önce Aybüke’yi sonrasında herkesi hayran bıraktı. Öncesinde gitar çalmayı bilmeyen damat bey, düğün için gelin hanıma çok özel bir sürpriz hazırlamıştı. Düğün öncesinde gitar kursu alan Andaç, gitar çalmayı öğrenmiş ve gönlünün sultanına sunmak üzere çok özel bir parça ile sahneye çıkınca, Aybüke için gerçek bir sürpriz oldu. Parçayı tahmin ettiniz!

Kimseyi Görmedim Ben, Senden Daha Güzel
Kimseyi Tanımadım Ben Senden Daha Özel

Düğünün eğlencesi geç saatlere kadar sürdü. Biz de bu mutlu anları ölümsüzleştirmek için elimizden geleni yaparken, eğlencenin ve duygunun doruklarda yaşandığı anlara da tanıklık
ederek Aybüke ve Andaç gibi iki aşığı tanımanın mutluluğu ile çekimleri tamamladık.

Comments
Add Your Comment

CLOSE