MENU

Melike & Özen

Mutlu çiftimizin düğününü ve kaydettiğimiz eşsiz anları paylaşmadan önce hazırlanan organizasyonun temasında karar kılan Melike ve Özen’i kutlamak gerekiyor.

Mitolojik efsanelerin, mavinin en tatlı tonundaki deniz ile buluştuğu, eşsiz mekanlara sahip Foça’dayız. Organizasyon, Çağlar organizasyon tarafından sağlandı. Melike ve Özen düğün temasında Ayçiçeği konseptine yer vermişler. Foça gibi Ayçiçeğinin de efsanevi bir tarafı var. Ayçiçeği, hayranlığın, sevincin ve bitmek tükenmek bilmeyen bir aşkın simgesi olmuş. Hem organizasyon hem de çiftin tarzını ilk görüşmemizden bu yana favorimiz belirledik.

Ve Düğün Günü…

Çekimler için bir araya geldiğimizde biz de mutlu günün heyecanına kapıldık dersek yalan söylemiş olmayız.

Hazırlıklar İzmir Bostanlı Key Kuaförde Melike’nin makyajı ve saç tasarımı ile başladı. Makyajı ve saçı için söylenecek o kadar güzel şey var ki; anlatmayalım beğeninize sunalım. Bu arada göz kamaştıran gelinlik Relactive Bridal‘e ait.

Kuaför Sonrası La Petra’dayız

Nikâh saatine kadar tüm ailenin ve arkadaşların eğlencesine ortak olduk diyebiliriz. Foça’da La Petra Butik Oteller’de geçirilen anlardaki kahkaha ve neşe, duygu dolu anlarla birleşti. Hemen tüm ailenin ve bu mutlu günlerinde onları yalnız bırakmayan tüm arkadaşların mutluluklarını ölümsüzleştirmeye çalıştık.

Nikah İçin Mambo Beach Club’teyiz

Foça’da seçilebilecek en iyi nikah mekanlarından birindeyiz. Düğün fotoğrafçılığı için isteyebileceğiniz, aradığımız tüm ambians bir arada. Ayçiçeği ile süslenen mekan, aynı konsepti taşıyan masa ve sandalyelerle herkesi büyüleyen bir atmosfere kavuşmuş.

Denizin gökyüzüyle buluşmasını izleyebileceğiniz en iyi nokta bu kıyıdaki iskele. Nikâh tam da atmosferin büyüsünde, tüm mitolojik efsanelerin tutuşturduğu aşk ateşini çevreleyen iskelenin üzerinde gerçekleşti.

Evetlerden Hemen Sonra…

Çiftin dünya evine girdiği ilk anlardan, yani evet’lerden hemen sonra, üç farklı dansla hepimizi şaşırttığını söylemeliyiz. Son dansları Hip-hop oldu.

Eğlence Başlasın!

Hiç bitmeyecek bir eğlencenin içindeyiz sanki. Tüm davetliler, Melike ve Özen’in harika enerjilerinin etkisinde, müziğe ve eğlenceye doyarken, biz de bu atmosferin ve eğlencenin eşsiz anlarını kaydediyoruz.

Gece İlerliyor…

Düğünün eğlencesi ve artık son dokunuşları olan after party ile bitmesini istemediğimiz mutlu günün sonuna geldik.

Mutlu çifte bizlere kattıkları her şey için teşekkür ediyor. Bu enerjilerinin ve mutluluklarının daim olmasını diliyoruz.

Butikwed Ailesi

 

izmir düğün fotoğrafçısı
izmir düğün fotoğrafçısı

Comments
Add Your Comment

CLOSE