MENU

Joel & Tuba

Çekimlerini yaptığımız tüm çiftlerimizin mutluluklarına ortak
olduğumuz kadar aşklarının hayat bulduğu hikayelerine de tanıklık
ediyoruz. Mutlu çiftimiz Joel ve Tuba’nın öyküsü ise Amerika’dan
İsveç’e kadar uzanan ve mesafelerin sevmeye engel olamadığı
türden bir aşk…
Amerika’da yaşayan Joel, Tuba ile İsveç’te öğrenci değişim projelerinden biri olan Erasmus programına katılarak tanışıyor. Bu programda aralarında başlayan aşk, binlerce millik mesafelerin bile engel olamadığı bir hikayeye dönüşüyor.
Joel ve Tuba’nın, Ng Sapanca Otel’in ev sahipliğinde gerçekleşen düğünlerini ölümsüzleştirmek için bir araya geldiğimizde, mutluluğun ve sevginin nasıl ifade edilebileceği ile ilgili her iki ailenin büyüklerinden çok şey öğrendiğimizi söylememiz gerekiyor.


Nikah sırasında hem Joel’in annesi hem de Tuba’nın babası, mutlu bir yuva kurmaya ilk adımı atan çocuklarına ve çoğunluğu Amerika’dan gelen konuklara birer ebeveyn olarak çok özel anlar yaşattılar.
Joel’in annesi, Joel’in küçük yaşlarda geçirdiği bisiklet kazasını ve kazada kaşının üzerinde oluşan çizik nedeniyle kendisini hiçbir kızın beğenmeyeceğini düşündüğünü anlatırken gözleri Tuba’nın gözlerinin içine bir anne yüreğiyle bakıyordu.


Söz sırası Tuba’nın babasına geldiğinde, Tuba’ya dönerek: “Tuba, sen daha 3 aylıkken ellerinin nasıl göründüğünü hatırlıyor musun?” sorusunu yöneltti.

Hepimizde kısa süreli bir şaşkınlığın ardından, elindeki paketi açarak, içindeki Küçük İzler 3D el heykelini Tuba’ya gösterdi. “İşte Böyleydi” diyerek hem Tuba’yı hem oradaki herkesi duygulandırdı. Tuba’nın 3 aylıkken babasının bir hatıra olarak hazırladığı Küçük İzler 3D el heykeli, tam da bugün için hazırlanmıştı. Tuba’nın babası: “Küçükken bu elleri ben tutuyordum. Şimdi artık büyüdün ve senin ellerinden hayat arkadaşın tutacak. Bense artık bu elleri tutacağım ama Joel’in senin ellerini sonsuza kadar tutacağına eminim. “ diyerek konuşmasını bitirdi.


Eğlenceli ve duygu dolu bir düğünün en özel anlarını ölümsüzleştirdiğimiz Tuba ve Joel’i tanıdığımız için kendimizi şanslı hissediyoruz. Çiftimize mutluluklarının bir ömür boyu sürmesini dileriz.

Comments
Add Your Comment

CLOSE