MENU
butikwed tanisma

Tanışalım

Sizleri yakından tanımak, tarzınızı ve kişiliklerinizi fotoğraflara doğru aktarabilmek için büyük önem taşıyor. Bu nedenle, 1 saatlik tanışma ve görüşme tamamen ücretsiz ve tüm paketlerimizde standarttır.

Hemen Teklif Al!
dış çekim fotoğrafçısı

Standart Paket

Düğün organizasyonu boyunca, sizlerin, ailelerinizin ve arkadaşlarınızın tüm özel anlarınızın ölümsüzleştirilmesi için fotoğraf çekimi ve aktif video çekimi içeren paketimiz Standart Paket kapsamında yer alır. Dilerseniz ektra olarak Jimmi Jib hizmeti de sağlayabiliriz.

Hemen Teklif Al!
izmir düğün fotoğrafçısı

DIS Mekan Fotograf Çekimi

Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Paketi, belirlenen dış mekanlarda üç saatlik çekimleri kapsar. Çekimlerden elde edilen tüm fotoğraflar, üstün fotoğraf editör programları aracılığıyla düzenlenerek dijital formatta çiftlerimize teslim edilir. Tüm fotoğraflar arasından seçilecek 50 fotoğraf, Butikwed Fine Art albüm setini oluşturur. En güzel anlarınızı içeren 50 fotoğraflık Butikwed Fine Art albüm seti en kısa sürede sizlere teslim edilir.

Hemen Teklif Al!.
butikwed

Dügün Hikayesi

Mutluluğa yelken açtığınız düğününüzün hazırlık evresi ile başlayıp düğün sonuna kadar olan süredeki tüm fotoğraf ve video çekimini içeren Düğün Hikayesi paketimiz, düğününüzün masalsı bir formatta ölümsüzleştirilmesini hedefler. Aileniz, akrabalarınız, gelin alma ve dış mekan fotoğraf çekiminin gerçekleştirildiği paket, düğün boyunca çekilen video görüntülerden oluşan 3-8 dakikalık kurgusal bir düğün filmine dönüşür. Video görüntülerinden bir dakikalık teaser hazırlanan paket içinde, çekimi yapılan tüm fotoğraflar çiftlerimize dijital olarak gün içinde ulaştırılır ve aralarından seçilen 50 adet fotoğraf ile Butikwed Fine Art albüm seti hazırlanarak sunulur.

Hemen Teklif Al!
düğün fotoğrafçısı 3

Tam Gün Video Çekimi

Tam Gün Video Çekimi Paketi, düğün günü hazırlıkları ile başlayıp, düğün sonuna kadar devam eden HD Kalitedeki video çekimlerini içerir. Çekilen video görüntüleri ile 3-8 dakikalık kurgusal bir düğün filminin de oluşturulduğu paket içinde seçilen görüntüler arasından 1 dakikalık teaser hazırlanarak teslim edilir.

Hemen Teklif Al!
save the date butikwed

Save the Date

Düğün gününden önce 2 saati bulan fotoğraf ve video çekimlerinin yapıldığı Save The Date paketimiz, süre içinde çekilen tüm video ve fotoğrafların sanatsal olarak düzenlemesinin yapılmasını içerir. Elde edilen görüntülerle 1-2 dakikalık kurgusal bir filmin oluşturulduğu tüm görüntüler hazırlanarak teslim edilir.

Hemen Teklif Al!

Butikwed Fine Art

Album Seti

Çiftlere Özel el yapımı Fine Art Album Seti• 1 adet 30x60cm Büyük boy album • 2 adet 15x30cm aile albümü verilir. • Albümler 20 sayfa olup, 40 ile 50 adet  arası fotoğraf içermektedir.Fine Art albüm seti’ne ek olarak özel el yapımı ahşap kutu eklenebilir.

Hemen Teklif AL!
CLOSE