MENU

Evlilik hazırlığına başlayanların adını sıkça duyacakları terimlerden biri de Destination Wedding. Yeni bir terim olsa da destination wedding nedir başlığı ile ilgili detayları paylaşınca, kulağa hoş geldiğini göreceksiniz. Destination Wedding, en yakınlarınız ve sevdiklerinizle birlikte dilediğiniz bir ülkede, dilediğiniz bir düğün temasının yurtdışı seyahatinizle birleştirilmesi olarak tanımlanabilir.

Bunu biraz açacak olursak, evliliğe adım attığınız o en mutlu gününüzü, en yakın sevdiklerinizle birlikte dünyanın her hangi bir yerine yapacağınız seyahatinizle birleşen bir düğün düşünün. Kulağa gerçekten hoş geliyor değil mi? Böyle bir düğün fikri sizin de hayallerinizi süslüyorsa izmir destination wedding nedir ve neler içerir, detaylar yazımızın devamında.

Neden Destination Wedding Seçmelisiniz?

En yakınlarınız ve sevdiklerinizle birlikte, çok daha romantik bir düğün için destination wedding, bir düğün planlamanın tüm stersinden ve yorucu koşuşturmasından sizleri tamamen kurtarabilir. Elbette bunu gerçekleştirmek için bir servet harcamanıza da gerek kalmıyor. Düğün için seçebileceğiniz özel lokasyonlarda destination wedding hizmeti sağlayan tatil beldeleri, tatil köyleri ve turların hizmetleri hem sizleri hem de düğününüz için davet ettiğiniz konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için seferber oluyorlar. Hem sizin hem de davetlileriniz için sürpriz yurtdışı seyahatleri, herkes için bir tatil ve unutulmaz anıları da garantiliyor. Pek çok çiftin düğünün hemen ardından çıkmayı düşündükleri balayı tatilleri de çoğunlukla düğünden sonra aynı lokasyonda devam ediyor.

Destination Wedding, Destinasyon Düğünleri Nerede Yapılır?

Bu soruya verebileceğimiz en iyi cevap, dünyanın istediğiniz her yerinde cevabı olacaktır. Bunun için seçebileceğiniz bütün bir dünyadan bahsetsek de hemen herkesin üzerinde hem fikir olduğu konu, gidilecek ülkelerde bu tür bir hizmetin sağlandığı lokasyonlar öne çıkıyor.
Örneğin ülkemizde destination wedding İzmir, destination wedding Bodrum lokasyonlarında yer alan tatil beldeleri ve tatil köyleri, gerek yurt içinden ve gerekse yurt dışından pek çok çiftin düğünlerini gerçekleştirebildiği konseptler sunuyor. Yurtdışında yaşıyor ve düğününüzü ülkemizde yapmak istiyorsanız, destination wedding İzmir ve Bodrum seçenekleri hem sizler hem de yakınlarınız için çok daha profesyonel bir hizmet alabileceğiniz lokasyonlardır.

Destination Wedding İzmir / Destination Wedding Bodrum

Evliliğe adım attığınız o en önemli gününüzün İzmir ‘in tarihi ve doğal güzellikleri ile birleştiği bir tatil köyünde ya da kaliteli hizmet veren bir otelde gerçekleştirmeyi planlayanlar için yapılacak ilk iş, bu en özel anların nasıl ölümsüzleştirileceğinin belirlenmesi olacaktır.
Butikwed, destination wedding İzmir ve Bodrum için profesyonel düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veriyor. Düğün için dış mekan çekimleri, düğün hikayesi çekimlerinizde doğallığın ve yenilikçiliğin izlerini sürdüğümüz sanat anlayışımızla düğününüzün en güzel hikayesini gelin fotoğraflarla yazalım.

Comments
Add Your Comment

CLOSE