MENU

Düğün fotoğrafçılığı, yaşamların bir araya gelerek bir aileye dönüştüğü düğün gününün en unutulmaz anılarının hediye edildiği bir sanattır. Düğün fotoğrafçısı ise bu unutulmaz anıların tüm ışıltısını objektifle buluşturan, tekrarı olmayan bir film çekiminin yönetmeni, kameramanı ve günün ölümsüzleştirilmesi için tüm sorumluluğu üstlenendir.
Butikwed, İzmir düğün fotoğrafçısı olarak yenilikçi yaklaşımımızı, düğün gününüzün en ince detaylarını vurgulayacak, doğallıktan yana stilimizle birleştirmek için çalışıyor.Ekibimiz, duyguları odak noktası olarak belirlemiş profesyonellerden oluşan kadrosuyla, tarzınızı ölümsüzleştirecek kareleri hedefliyor. izmir Düğün fotoğrafçısı, düğün günü öncesini, düğün gününü gelin ve damadın fotoğraflarının çekilmesini içeren bir işleyişe sahip olduğu için birkaç çeşidi bulunan bir meslek dalı halini alır. Bunlar, dış mekan fotoğrafçılığı, stüdyo fotoğrafçılığı ve son yıllarda popüler olan hikaye fotoğrafçılığıdır.

Dış Mekan Fotoğrafçılığı: İzmir düğün fotoğrafçısı olarak İzmir ve Bodrum’da çok özel destinasyonlarda gerçekleştirdiğimiz çekimler dış mekan fotoğrafçılığının en yenilikçi örneklerini oluşturuyor. Dış mekan çekimleri, genellikle tarihi ya da doğal güzellikleri bulunan, ışığı çiftler için uygun mekanların tamamı için kullanılan bir terimdir. Stüdyo dışında gerçekleşen tüm çekimleri de bu kategoride değerlendirmek mümkün.
Stüdyo Fotoğrafçılığı: Gelin ve damadın fotoğrafçının stüdyosunda yapılan çekimlerin genel adıdır. Daha çok foto efektlere ihtiyaç duyulduğunda kullanılan geleneksel bir yöntem olsa da zamanlama sorunu olanlar için de harika bir kurtarıcıdır.

Düğün Günü Hikayesi: Düğün gününün tüm heyecanını fotoğraf karelerine yansıtmayı hedefleyen fotoğraf çekimleridir. Gün boyunca gelinin makyajından, damadın hazırlıklarını ve düğün için belirlenen mekana kadar olan tüm zamanı kapsayan çekimlerdir. İzmir düğün fotoğrafçısı olan Butikwed, düğün günü hikayesi için eğlenceli, rahat ve günün tüm stresinden uzaklaşmanız için tarzınıza en uygun ekiple hizmet veriyor. Günün tüm doğallığını hikayenizin ana teması yapan onlarca fotoğrafın yer aldığı hikayenizle, unutulmaz anlarınız ölümsüz anılara dönüşüyor.
Düğün gününün en özel ve en doğal anlarını hikayenizi yansıtacak ışıkları ve renkleri objektiflere yansıtıyoruz. İzmir düğün fotoğrafçısı olarak İzmir ve Bodrum’da özel destinasyonlarda dış çekimler gerçekleştiriyoruz. Butikwed, çiftlerimizin tüm düğün hikayelerini fotoğraf kareleriyle yazıyor.

Comments
Add Your Comment

CLOSE